AtakentMOD Cambridge İnternational School

AtakentMOD Cambridge İnternational School

AtakentMOD Cambridge İnternational School

Atakent’te ilkokul, ortaokul ve lise İngilizce derslerinde “Cambridge International School” müfredatı uygulanmaktadır. Bu program Cambridge Üniversitesi’nin uluslararası hazırladığı müfredattır; öğrencilerimiz tamamladıkları seviyelere göre “Checkpoint” Sınavları ile değerlendirilip Cambridge Üniversitesi tarafından dünya çapında geçerli olan ‘English as a Second Language’ diplomalarını alacaklardır.

Neden “Cambridge International School” programı?

1-Akıcı Bir Dil

2-Evrensel İnsan Yetiştirmek

3-Ezberciliğe Yer Yok

4-Uluslararası Tanınırlık

OEFL iBT® Sınavı hakkında

İnternet üzerinden teslim edilen TOEFL iBT® sınavı İngilizce Konuşulan ülkelerde eğitim alma serüveninizin önemli bir bölümüdür. Sınava ek olarak, ETS TOEFL® Programı, sınava hazırlanmanız için araçlar ve kılavuzlar sunarak İngilizce dil becerinizi geliştirir.

TOEFL iBT Sınavı Nedir?

TOEFL iBT sınavı, İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer. Dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi akademik görevleri yerine getirirken ne kadar iyi bir şekilde birleştirdiğinizi değerlendirir.

TOEFL® Testine Kimler Giriyor?

Dünya çapında 30 milyondan fazla kişi, İngilizce dil yeterliğini göstermek için TOEFL® sınavına girmiştir. Ortalama İngilizce beceri seviyesi Orta ile İleri arasında değişir.

Bir yüksek öğrenim kurumunda eğitim almak isteyen öğrenciler, İngilizce dili öğrenim programına kabul edilenler ve edilmeyenler, Burs ve sertifika adayları, İlerlemelerini izlemek isteyen İngilizce dili öğrencileri bu sınavlara girebiliyorlar.